I Niedziela Adwentu – 2 grudnia 2018

1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w czwartek dla klasy VII i VIII a w piątek dla klasy III Gimnazjum i osób starszych. Od godziny 15.45.
  3. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 7.30.
  4. W II Niedzielę Adwentu będziemy przeżywać Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Z tej okazji zbiórka do puszek na ten cel.
  5. W następną niedzielę na sumie poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i po Mszy św. spotkanie z Rodzicami.
  6. Również w następną niedzielę zbiórka do puszek
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
  8. Wywóz kontenera 1255,59 zł.
  9. Podziękowanie z parafii Sowina. Zebrano 840 zł.
  10. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Świece małe po 5 zł a duże po 12 zł.