II Niedziela Adwentu 6 grudnia 2015

1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. II Niedziela Adwentu jest Dniem modlitw za Kościół na Wschodzie. Referat Misyjny  zwraca się z prośbą o pomoc dla tego Kościoła poprzez składkę do puszek.
  3. W tym tygodniu we Uroczystość |`Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu rozpoczyna się Nadzwyczajny Rok Święty, Jubileusz Miłosierdzia. Na Mszy św. o godz. 16.30 poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
  4. W piątek po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy II i III Gimnazjum.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę sprzątającą.
  6.  W okresie Adwentu można będzie nabyć świece rozprowadzane przez Caritas w ramach Wigilijnego dzieła Pomocy Dzieciom. Świece małe po 5 zł, a świece duże po 12 zł.
  7. Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.