II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 3 stycznia 2016

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszach świętych będzie można nabyć zapakowane kadzidło i kredę na Uroczystość Trzech Króli. Proszę złożyć dowolną ofiarę.
  2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie kadzidła i kredy. Na drzwiach naszych domów piszemy inicjały K+M+B 2016.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę sprzątającą.
  4. Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.
  5. Plan wizyty duszpasterskiej
    – poniedziałek 4 stycznia – Bartne od Kobyla –  od ok. 14.30.
    – wtorek – dalszy ciąg Bartne – od ok. 14.30.
    – czwartek – dalszy ciąg Bartne – od ok. 14.30.
    – piątek – dalszy ciąg Bartne – od ok. 14.30.
    – sobota – domy koło Domu Strażaka w kierunku Delikatesów  – od 8.00.