II Niedziela Wielkanocny – Miłosierdzia Bożego -23 kwietnia 2017

1.     Dziś rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
2.     W sobotę 29 kwietnia ks. Biskup w Wiśniowej udzieli sakramentu bierzmowania dla młodzieży z  części naszego dekanatu. Msza św. o 16.00.
3.     Również w sobotę 29 kwietnia Gminne obchody Dnia Strażaka. Msza św. o godz. 16.00.
4.     W następną niedzielę po sumie spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
5.     Dziś w niedzielę – Miłosierdzia Bożego proszę o złożenie skarbonek wielkopostnych przed ołtarzem.
6.     Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę.
7.     Przypomnienie o ofiarach na wymianę okien w kościele. 50 zł. od Rodziny.
8.     Po Mszy świętej dzieci z klas I – VI oraz II Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem dzisiejszej Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami do wypełnienia, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Mszy świętej.