II Niedziela zwykła 17 stycznia 2016

1. W dniach od 18 – 25 stycznia przeżywać będziemy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  2. We wtorek Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara głównego Patrona diecezji.
  3. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Bardzo serdecznie dziękuję za życzliwe przyjęcie w domach, wspólną modlitwę oraz składane z tej racji ofiary.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę sprzątającą.
  5. W następną niedzielę po sumie proszę na spotkanie Radę Duszpasterską w kościele.
  6. Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.