IV Niedziela Adwentu 20 grudnia 2015

1. W poniedziałek spowiedź adwentowa od godz. 15.00 – 17.30 z przerwą od 16.30 – 17.00. W Rzepniku od 15.00 – 16.00.
  2. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Powstrzymujemy się od pokarmów mięsnych. Paserka w Rzepniku o godz. 22.00, a w kościele parafialnym w Łękach o godz. 24.00. Serdecznie zapraszam.
  3. W piątek Boże Narodzenie. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  4. W sobotę Święto św. Szczepana – pierwszego męczennika. Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświecenie owsa.
  5. W niedzielę Uroczystość Świętej Rodziny.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę sprzątającą.
  7.  W okresie Adwentu można będzie nabyć świece rozprowadzane przez Caritas w ramach Wigilijnego dzieła Pomocy Dzieciom. Świece małe po 5 zł, a świece duże po 12 zł.
  8.  Jak co roku na Boże Narodzenie Tygodnik Katolicki „Niedziela” jest w odświętnej szacie i z bardzo bogatą ofertą tematyczną. Do numeru dołączona jest m.inn. płyta DVD z filmem „Santo Subito” i kalendarz na 2016 –  Rok Miłosierdzia. Ten numer „Niedzieli” jest na dwa tygodnie. Zachęcam do czytelnictwa prasy katolickiej i nabycia tego numeru.
  9. Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.
  10. Plan wizyty duszpasterskiej
    – poniedziałek 28 grudnia – Zawada od nr 22 – Długosz Emilia, następnie Piotrówka
                                                 i Podlas; od godz. 8.00.
    – wtorek 29 grudnia – całość Rzepnika od P. Gazdów; od godz. 8.00;
      – środa 30 grudnia – Pietrusza Wola od nr 73 – Karwat Czesław od godz. 8.00;
      – czwartek 31 grudnia dalszy ciąg Pietrusza Wola w stronę kościoła od godz. 8.00;
      – sobota 2 stycznia – Zarzecze od numeru 80 od godz. 8.00;

Dziękuję za modlitwy, ofiary złożone na tacę. Życzę Wszystkim miłej niedzieli i dobrego tygodnia. Na trud naszych dni i na pracę w Winnicy Pana niech nam Bóg błogosławi.
         Jezus Chrystus, jako Dobry Pasterz najlepiej wie, czego nam potrzeba, dlatego udziela nam nieustannie łaski i dobra, które On sam chce. Niech błogosławieństwo Boże będzie dla nas pocieszeniem i umocnieniem na drogach zniechęcenia i upadku.