IV Niedziela Adwentu – 23 grudnia 2018

1. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Rano Msza św. o godz. 7.30. Wieczorem w Rzepniku Msza św.-Pasterka o godz. 22.00 a w Łękach S. o północy – 24.00. Serdecznie zapraszam. W Wigilię zachowajmy piękną polską tradycję wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. We wtorek Uroczystość Bożego Narodzenia Pańskiego. W środę Święto św. Szczepana – poświęcenie owsa. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  3. W czwartek św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msza św. o 7.30. Poświęcenie wina. Można przynieść do poświęcenia swoje wino.
  4. W następną niedzielę Święto Świętej Rodziny. Będzie można nabyć wzorem lat ubiegłych zapakowane kadzidło i kredę na Uroczystość Trzech Króli. Przy tej okazji proszę złożyć dowodną ofiarę.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
  6.  Tygodnik Niedziela z kolędami, kalendarzem na 2019 rok. Cena podwójnego numeru 10 zł. Zachęcam do nabycia.
  7. Plan wizyty duszpasterskiej:
    Czwartek – 27 XII – Rzepnik od Rodziny Gazda do P. Czesława Karwata.
    Piątek – 28 XII – Pietrusza Wola od Rodziny Minior i Stankiewicz.
    Sobota- 29 XII – Zawada od P. Emilii Długosz, następnie Piotrówka i Podlas do P. Jana Zawiszy.