IV Niedziela Wielkiego Postu 6 marca 2016

1. Dziś w I niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W piątek Droga Krzyżowa i Msza święta o 16.30. Na Mszy św. poświecenie krzyży dla bierzmowanych z klasy III Gimnazjum. Później spotkanie dla kandydatów z klasy III Gimnazjum.
  3. W sobotę 12 marca odwiedziny chorych w domach od ok. 8.30. Proszę o zapisywanie chorych w zakrystii.
  4. Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę oraz na kwiaty do Bożego Grobu. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
  5. Na stronie internetowej parafii w zakładce „ogłoszenia” są zamieszczone informacje dotyczące zapisów na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.
  6. Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.

Dziękuję za modlitwy, ofiary złożone na tacę. Życzę Wszystkim miłej niedzieli i dobrego tygodnia. Na trud naszych dni i na pracę w Winnicy Pana niech nam Bóg błogosławi.
         Jezus Chrystus, jako Dobry Pasterz najlepiej wie, czego nam potrzeba, dlatego udziela nam nieustannie łaski i dobra, które On sam chce. Niech błogosławieństwo Boże będzie dla nas pocieszeniem i umocnieniem na drogach zniechęcenia i upadku.