IV Niedziela zwykła 31 stycznia 2016

 

  1. We wtorek  Święto Ofiarowania Pańskiego.  To światowy dzień życia konsekrowanego i zakończenie obchodzonego w Kościele Roku Życia Konsekrowanego. Msza św. o godz. 16.30. Poświęcenie gromnic. Składka przeznaczona na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.
  2. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania. Egzamin parafialny dla III G . Indeksy.
  3. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę sprzątającą.
  5. Przez 2 najbliższe niedziele składka na zapłacenie podatków i ubezpieczeń na cały 2016 rok.  
  6. Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.