IX Niedziela zwykła – 29 maja 2016

1.     W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie ziół i wianków oraz błogosławieństwo dzieci. Msza św. o godz. 18.00.
2.     W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
3.     W I niedzielę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.
4.     W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy II Gimnazjum.
5.     Składam serdeczne podziękowanie wszystkim przygotowującym ołtarze na Boże Ciało. Strażakom i wszystkim uczestnikom procesji za liczny udział i świadectwo wiary. Ministrantom, dzieciom pierwszokomunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiaty oraz chłopcom dzwoniącym dzwonkami.
6.     Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
7.     Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.