Ogłoszenia XI Niedziela zwykła – 18 czerwca 2017

1.     W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie ziół i wianków oraz błogosławieństwo dzieci. Msza św. o godzinie 18.00.
2.     W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
3.     W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
4.     Składam serdeczne podziękowanie wszystkim przygotowującym ołtarze na Boże Ciało. Strażakom i wszystkim uczestnikom procesji za liczby udział. Ministrantom, dzieciom pierwszokomunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiaty oraz chłopcom dzwoniącym dzwonkami.
5.     Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę.
6.     Po Mszy świętej dzieci z klas I – VI oraz II Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem dzisiejszej Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami do wypełnienia, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Mszy świętej.