Ogłozenia: XXXII Niedziela zwykła – 8 listopada 2015

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku wspierać będziemy Kościół w Syrii. Prosimy o modlitwę  w tej intencji oraz po Mszach świętych prosimy o wsparcie materialne w zbiórce do puszek.
  3. W środę, 11 listopada, przeżywamy  97. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę sprzątającą.
  5. Kalendarze rolników – 20 zł.
  6. Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.