Poniedziałek Wielkanocny – 2 kwietnia 2018

1. Dziękuję Strażakom za pełnienie warty przy Bożym Grobie; za ich trud i poświęcenie.
  2.  Podziękowanie składam Panu Organiście i Kościelnym za przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu oraz za zaangażowaną pracę podczas Triduum Paschalnego i w okresie świątecznym.
  3. Podziękowanie Paniom, które przygotowały posiłek dla księży w czasie spowiedzi.
  4.  Wszystkim, którzy zaangażowali się śpiewem i modlitwą, w adorację Pana Jezusa przy Grobie Pańskim oraz uczestniczyli w Triduum Paschalnym.
  5.  Wszystkim za złożone ofiary na kwiaty do Ciemnicy, Bożego Grobu i na świąteczne przystrojenie kościoła.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę.
  7. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  8. W piątek po Mszy św. proszę na spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy III Gimnazjum. Proszę przynieść niebieski i czerwony długopis.
  9. W następną niedzielę – Miłosierdzia |Bożego. Zmiana tajemnic różańcowych.
  10. Proszę o złożenie skarbonek wielkopostnych przed ołtarzem przed Mszą świętą.

Wolny od wirusów. www.avast.com