Święto Świętej Rodziny – 27 grudnia 2015

1. W czwartek zakończenie roku kalendarzowego. Msza św. na zakończenie Starego Roku i nabożeństwo dziękczynno-błagalne o godz. 15.00. Po Mszy świętej zbiórka ministrantów
  2.  W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi dzień modlitw o pokój na świecie – Nowy Rok i I piątek miesiąca. Msze św. jak w każdą niedzielę. Nie obowiązuje post.
  3. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Będzie można nabyć zapakowane kadzidło i kredę na Uroczystość Trzech Króli. Proszę złożyć dowolną ofiarę.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę sprzątającą.
  5. Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.
  6. Plan wizyty duszpasterskiej
    – poniedziałek 28 grudnia – Zawada od nr 22 – Długosz Emilia, następnie Piotrówka
                                                 i Podlas; od godz. 8.00.
    – wtorek 29 grudnia – całość Rzepnika od P. Gazdów; od godz. 8.00;
      – środa 30 grudnia – Pietrusza Wola od  – od godz. 8.00;
      – czwartek 31 grudnia dalszy ciąg Pietrusza Wola w stronę kościoła  – od godz. 8.00
                              do około godz. 14.00.
    – sobota 2 stycznia – Zarzecze od numeru 80 – od godz. 8.00;