Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla – 20 listopada 2016

1. Dziś po wszystkich Mszach świętych Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  2. Ojciec Święty Franciszek zakończy oficjalnie Rok Święty Miłosierdzia, zamknięciem Drzwi w Bazylice św. Piotra w Watykanie. Dziękujmy Bogu za owoce tego roku.
  3. W niedzielę 27 listopada rozpoczynamy Adwent „czas przygotowania  na przyjście Pana”.
  4. Do naszych domów roznoszone będą opłatki na stół wigilijny przez Panów Kościelnych. Proszę o życzliwe przyjęcie i złożenie ofiary.
  5. Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.
  6. W następną niedzielę  będzie dodatkowa Msza święta po południu o godz. 16.00.
  7. Po Mszy świętej dzieci z klas I – VI oraz II i III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem dzisiejszej Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami do wypełnienia, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Mszy świętej.