Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 11 czerwca 2017

1.     W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o godz. 7.30, o 9.00 w Rzepniku i główna Msza św. z procesją Eucharystyczną do 4 ołtarzy o godz. 10.30.
2.     O przygotowanie ołtarzy proszę: Ołtarz I u Rodziny Rec – mieszkańcy Zawady i Piotrówki,  Ołtarz II – u Pani Anny Syrek – Róże Różańcowe i Parafialny Zespół Caritas, Ołtarz III – u Rodziny Lubelczyk  – mieszkańcy przysiółka Podlas, Ołtarz IV koło kościoła – Rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
3.      Proszę Strażaków o czynne włączenie się w procesję, dzieci pierwszokomunijne w strojach, dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia. Niech pobożny udział w procesji będzie wyrazem naszej głębokiej wiary w Eucharystyczną obecność Pana Jezusa pośród nas.
4.      Msza św. w oktawie Bożego Ciała o godz. 18.00. W niedzielę procesja Eucharystyczna wokół kościoła po sumie.
5.     Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę.
6.     Po Mszy świętej dzieci z klas I – VI oraz II Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem dzisiejszej Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami do wypełnienia, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Mszy świętej.