Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 22 maja 2016

1.     W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o godz. 7.30, o 9.00 w Rzepniku i główna Msza św. z procesją Eucharystyczną do 4 ołtarzy o godz. 10.30. O przygotowanie ołtarzy proszę: Ołtarz I u Państwa Kowalskich – 10 domów od Rodziny Czaja w kierunku Podźwierznika, Ołtarz II – u Państwa Panek – następne 10 domów Podźwierznika, Ołtarz III – u Pana Janusz Iwaniuka – kolejne 10 domów w kierunku Pietruszej Woli, Ołtarz IV przy pomniku k/kościoła proszę o przygotowanie kolejnych 10 domów w kierunku Pietruszej Woli.
2.     Proszę również o czynne włączenie się w procesję, jak co roku OSP z Pietruszej Woli i Łęk Strzyżowskich.
3.     Proszę dzieci pierwszokomunijne w strojach, dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia. Niech pobożny udział w procesji będzie wyrazem naszej głębokiej wiary w Eucharystyczną obecność Pana Jezusa pośród nas.
4.     Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
5.     Bóg zapłać Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za gruntowne posprzątanie kościoła, uporządkowanie terenu wokół kościoła i budynku Domu Parafialnego oraz złożony dar – ornat.     
6.     Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.