Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 27 maja 2018

 

  1. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o godz. 7.30, o 9.00 w Rzepniku i główna Msza św. z procesją Eucharystyczną do 4 ołtarzy o godz. 10.30. O przygotowanie ołtarzy proszę: Ołtarz I u  Państwa Kowalskichrodzice dzieci pierwszokomunijnych, Ołtarz II u Państwa Panek – Rodzice dzieci obchodzących rocznicę I Komunii świętej, Ołtarz III u Pana Janusza Iwaniuka –  Róże Różańcowe i Parafialny Zespół Caritas, Ołtarz IV na placu kościelnym proszę o przygotowanie przez kandydatów do bierzmowania z klasy II Gimnazjum, z klasy VII oraz Strażaków, jak również o czynne włączenie się w procesję, jak co roku.
  2.  Również na Mszy św. o godz. 10.30 Rocznica I Komunii świętej.  W środę spowiedź dla dzieci z klasy IV przed rocznicą I Komunii świętej od godz. 17.30.
  3.  Proszę dzieci pierwszokomunijne w strojach, dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia. Niech pobożny udział w procesji będzie wyrazem naszej głębokiej wiary w Eucharystyczną obecność Pana Jezusa pośród nas.
  4.  Msza św. w oktawie Bożego Ciała o godz. 18.00. W niedzielę procesja Eucharystyczna wokół kościoła po sumie.
  5. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej od godz. 17.15.
  6. W następną I niedzielę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.
  7.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
     

Wolny od wirusów. www.avast.com