Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 28 maja 2017

1.     W środę święto Nawiedzenia NMP i zakończenie nabożeństw majowych.
2.     W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek od 17.00.
3.     W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
4.     Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie okresu wielkanocnego.
5.     W niedzielę, 4 czerwca, w Święto Dziękczynienia, w Roku św. Brata Alberta, będziemy dziękować za chleb. W tym dniu odbędzie się także zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. 
6.     Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę.
7.     Po Mszy świętej dzieci z klas I – VI oraz II Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem dzisiejszej Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami do wypełnienia, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Mszy świętej.