Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 8 maja 2016

 

  1. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika przeniesiona ze względu na dzisiejszą Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie Okresu Wielkanocnego. Składka przeznaczona będzie na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Gościć również będziemy ks. Pawła Kucia działającego w Fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Wygłosi kazania.
  3. Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
  4. Po sumie proszę dzieci pierwszokomunijne na próbę w sali parafialnej.
  5. Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.