Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 15 maja 2016

1. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Odpust w Łączkach Jagiellońskich. Msze św. w Łączkach o 11.00 i 18.00.
  2. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  3. W środę próba w kościele przed I Komunią św. o godz. 16.30.
  4. W sobotę spowiedź dla dzieci przystępujących do I Komunii św. i rodziców o godz. 10.00.
  5. W następną niedzielę w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej I Komunia św. na Mszy św. o godz. 10.30.
  6. Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dziękuję, że mogę liczyć na Waszą hojność szczególnie kiedy jest potrzeba większej ofiarności, i że leży Wam na sercu dobro parafii.
  8. Po sumie proszę dzieci pierwszokomunijne na próbę w sali parafialnej.
  9. Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.