Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 4 czerwca 2017

1.     W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Święto Dziękczynienia, w Roku św. Brata Alberta, Dziękujemy |Bogu za chleb. Po Mszach świętych odbędzie się także zbiórka do puszek na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. 
2.     Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
3.     Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Odpust w Łączkach Jagiellońskich. Msze św. odpustowe o 11.00 i 18.00.
4.     Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę.
5.     Po Mszy świętej dzieci z klas I – VI oraz II Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem dzisiejszej Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami do wypełnienia, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Mszy świętej.