VI Niedziela zwykła – 11 lutego 2018 r.

 

 
  1. Dziś obchodzimy XXVI Światowy Dzień Chorego.
  2. W środę 14 lutego – Środa Popielcowa. Rozpoczynamy 40-dniowy okres Wielkiego Postu – czasu w którym przez słuchanie Słowa Bożego, modlitwę, pokutę i czynną miłość bliźniego Kościół przygotowuje się do Świąt Paschalnych. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej jak Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale. Za udział w tych nabożeństwach nożna uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W Środę popielcową obowiązuje post ścisły. Msza św. z obrzędem posypania głów popiołem o 16.30.
  4. W piątek Droga Krzyżowa o 16.30 – później Msza święta.
  5. W niedzielę Gorzkie Żale o 10.30 – później Msza święta.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę.
  7. Bóg zapłać za składane ofiary z okazji wizyty duszpasterskiej.

Wolny od wirusów. www.avast.com