XI Niedziela zwykła – 12 czerwca 2016

1.     W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Antoniego Padewskiego, we wtorek bł. Michała Kozala, w środę bł. Jolanty, w piątek św. Alberta Chmielewskiego.
2.     Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
3.     Informacja ze spotkania Rady Duszpasterskiej. Zaplanowane prace – wymiana okien w kościele. Składka od Rodziny 30 zł.
4.     W Rzepniku – podziękowanie Strażakom w imieniu Radnej – Pani Krystyny Banaś.
5.     Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.