XII Niedziela zwykła – 23 czerwca 2019

1. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Błogosławieństwo dzieci.
3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 9.00. Składka na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
4. Podziękowanie Strażakom, wszystkim przygotowującym ołtarze, wszystkim za udział w procesji Bożego Ciała. Podziękowanie za wykoszenie trawy.
5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprząta-nia proszę kolejną grupę.
6. Caritas naszej diecezji organizuje kolonię charytatywną dla 150 dzieci polskiego pochodzenia z Ukrainy w Ośrodku w Myczkowcach. Jeśli ktoś chciałby wes-przeć to dzieło to prosimy o zakup cegiełki w cenie 5 zł.