XIX Niedziela zwykła – 21 października 2018

1. Dziś Niedziela Misyjna rozpoczynająca tydzień modlitw za misje i misjonarzy. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne.
  2. W następną niedzielę wyjątkowo będzie zmiana godzin Mszy świętej. W Łękach S. będzie Msza św. o godz. 7.30 i 9.00. Natomiast w Rzepniku będzie Msza św. Odpustowa o godz. 11.00  ku czci świętej Paraskewy patronki tamtejszej cerkwi greckokatolickiej a obecnie kościoła dojazdowego rzymskokatolickiego naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na tę wyjątkową Uroczystość do Rzepnika.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
  4. Można  nabyć kalendarze misyjne na 2019 rok w cenie 5 zł.
  5. W następną niedzielę zmiana czasu na zimowy.
  6. Do tygodnika „Niedziela” został dołączony film pt. „Wojna totalna. Zabić jak najwięcej”.  Film pokazuje rozmiar strat osobowych poniesionych przez Polskę w czasie II wojny światowej. Cena „Niedzieli” z filmem – 5 zł. Ponadto proponujemy artykuł – „Aby świat pamiętał o polskim papieżu w 40 rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową oraz artykuł „Pod czujnym okiem V Departamentu Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego”.
  7. Parafia Ustrobna organizuje wyjazd do Wadowic i Oświęcimia (Auschwitz) w sobotę17 listopada – zgłoszenia i szczegóły tel.501 204 224.

Wolny od wirusów. www.avast.com