XV Niedziela zwykła – 10 lipca 2016

1.     Światowe Dni Młodzieży w Diecezji Rzeszowskiej rozpoczną się 20 lipca (środa) i zakończą się 25 lipca (poniedziałek) Mszą św. w Parku Papieskim w Rzeszowie o godz. 9.00 z oficjalnym posłaniem Pielgrzymów do Krakowa na dalsze przeżywanie Światowych Dni Młodzieży z udziałem papieża Franciszka. Młodzież z 19 krajów świata przez 6 dni będzie u nas mieszkać, poznawać nasz region i dzielić się swoim doświadczeniem wiary.
2.     W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek świętego Benedykta Patrona Europy, we wtorek św. Brunona, w środę św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek św. Bonawentury i w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
3.     Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
4.     Kancelaria parafialna na czas Światowych Dni Młodzieży będzie nieczynna. Proszę przewidzieć wcześniej, czy będzie potrzebne jakieś zaświadczenie, czy dokument i załatwić sprawę w kancelarii w tym tygodniu.