XX Niedziela zwykła- 20 sierpnia 2017

1.      W środę wspomnienie błogosławionego Władysława Findysza. O godz. 11.00 – uroczysta Msza św. w Nowym Żmigrodzie, pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego. Zapraszamy do udziału.
2.      W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
3.      Zapraszamy na Dożynki Diecezjalne, które odbędą się w niedzielę, 27 sierpnia w Rzeszowie przy katedrze. Początek o godz. 11.00. Msza św. o godz. 12.00.
4.      Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę.
5.      Firma Green Office Ecologic we współpracy z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie  przeprowadzi akcję zbiórki elektroodpadów. Wszelkie zużyte i niepotrzebne sprzęty elektryczne i elektroniczne można składać na parkingu koło kościoła do piątku 25 sierpnia do godz. 11.00. Uzyskane fundusze z odzysku surowców pochodzących z demontażu zebranego sprzętu przeznaczone będą na zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.  

Wolny od wirusów. www.avast.com