XXIII Niedziela zwykła – 9 września 2018

 

  1. W piątek 14 września Uroczystość Odpustowa w naszej parafii ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza św. o godz. 10.30 z udziałem dzieci ze Szkoły Podstawowej. Główna Msza św. z procesją Eucharystyczną o godz. 17.00. Bardzo serdecznie zapraszamy. Proszę o zaangażowanie się Strażaków. W naszej parafii jest to dzień świąteczne, powstrzymajmy się od prac niekoniecznych. Oczywiście nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. W czwartek od godz. 17.00 – 17.30 okazja do spowiedzi św. przed Uroczystością Odpustową.
  3. W sobotę według nowego kalendarza liturgicznego wspomnienie Matki Bożej Bolesnej naszej Patronki. Drugi dzień Odpustowy. Msza św. o godz. 7.30 i 18.00.
  4.  W niedzielę, 16 września br., Kościół w Polsce będzie obchodził 52. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.  Z tej okazji ks. Biskup naszej diecezji zwraca się z wielką prośbą o zorganizowanie zbiórki do puszek na potrzeby Katolickiego Radia „VIA”.
  5.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.