XXIX Niedziela zwykła – 18 października 2015

1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Misyjny. W modlitwie pamiętajmy o dziełach misyjnych Kościoła i otoczmy modlitwą misjonarzy. Taca przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne. W dniach 18-24 października odchodzimy Tydzień Misyjny.
  2. We wtorek wspomnienie św. Jana Kantego. Odpust w Ustrobnej. Msza św. o godz. 11.00. W środę wspomnienie bł. Jakuba Strzemię a w czwartek św. Jana Pawła II.
  3. W piątek po Mszy św. i różańcu spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy II i III Gimnazjum. W piątek proszę o prowadzenie różańca kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę sprzątającą.
  5. W następną niedzielę zmiana czasu na zimowy. Msze św. według nowego czasu.
  6. Jak co roku proszę o składanie wypominek za naszych zmarłych. Proszę o wypisywanie imion i nazwisk zmarłych bardzo czytelnie na kartkach wypominkowych. W miesiącu listopadzie po Mszy św. wieczornej jako wspólnota Kościoła będziemy się modlić w intencji naszych zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej.
  7. Zbliżają się wybory parlamentarne – 25 października br.  Od nich bardzo wiele zależy – kształt przyszłości Polski, nie tylko w wymiarze materialnym i gospodarczym , ale  także duchowym i ideowym. Zachęcamy do udziału i mądrego wybierania.
  8. Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.

Intencje mszalne 19 –  25 października 2015 r.

19.10.2015

17.00 – + Maria Gałuszka od Bolesława z rodziną

17.30 – + Kazimiera Gałuszka od pracowników Delikatesy     Centrum w Łękach Strzyżowskich

20.10.2015

17.00 – + Kazimiera Gałuszka od kuzynki Barbary z rodziną

17.30 – + Zofia Stefanik od Edwardy Stefanik z Tomaszowa Lub.

21.10.2015

17.00 – + Gabriel i Ewa Gałuszka