XXV Niedziela zwykła – 18 września 2016

1.     Dziś obchodzimy 50. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ksiądz Biskup zwraca się z prośbą o wsparcie Katolickiego Radia „VIA” w Rzeszowie w następną niedzielę poprzez zbiórkę do puszek na ten cel.
2.     Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny. Podziękowanie Strażakom.
3.     Dziś po Mszach św. odbędzie się ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.
4.     Po Mszy świętej dzieci z klas I – VI oraz II i III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem dzisiejszej Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami do wypełnienia, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Mszy świętej.
5.     Teczki na karteczki ZIARNA.
6.     Po sumie spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i Rodziców.