XXVI Niedziela zwykła 1 października 2017 r.

1.     Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Ze względu na list Episkopatu Polski adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w następną niedzielę.
2.     Na Mszy św. o 10.30 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
3.     Po Mszy św. proszę na spotkanie uczniów z klasy III Gimnazjum i Rodziców.
4.     Rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Msza św. i różaniec w tygodniu o godz. 17.00.
5.     W sobotę, 7 października 2017 w święto Matki Bożej Różańcowej odbędzie się ogólnopolska akcja modlitewna:  „Różaniec do granic”. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.rozaniecdogranic.pl. Zachęcam do udziału w tym wydarzeniu. O godz. 14.00  można prywatnie odmówić różaniec w intencji pokoju na świecie, a także informuję o transmisji telewizyjnej tej modlitwy (TVP Info i TRWAM).
6.     W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
7.     Spowiedź św. dla kandydatów do bierzmowania z klasy III Gimnazjum w piątek od godz. 16.00. Natomiast dla uczniów z klasy VII i II Gimnazjum w sobotę od 16.00. W wyjątkowej sytuacji w czwartek. Bardzo proszę o bezwzględne przestrzeganie tych terminów.
8.     W następną niedzielę 8 października przeżywać będziemy XVII Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”. Jak co roku w tym dniu zbierane będą do puszek ofiary na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z biedniejszych rodzin na stypendia. Proszę włączmy się też w to Dzieło Żywego Pomnika Jana Pawła II.
9.     Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę.  
 
 
 

Wolny od wirusów. www.avast.com