XXVI Niedziela zwykła – 30 września 2018

1. Dziś na Mszy św. o 10.30 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Spotkanie dla Rodziców i dzieci pierwszokomunijnych będzie w następną niedzielę.
  2. Rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Od poniedziałku Msza św. i różaniec o godz. 17.00. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach. Najpierw będzie Msza św. o po niej przez cały ten tydzień proszę po Mszy św. odmówić różaniec. O prowadzenie proszę Róże Różańcowe.
  3.  W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII, VIII i III Gimnazjum w czwartek od godz. 16.00.
  4. Nie będzie spowiedzi w piątek. Prosimy także o skorzystanie ze spowiedzi przed Mszą św. w poniedziałek, wtorek i środę.
  5. W następną I niedzielę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
  7. Na parkingu przy kościele w Ustrobnej jest kontener na makulaturę. Pieniądze ze sprzedaży makulatury przeznaczone będą na wybudowanie studni w Afryce.