XXX Niedziela zwykła – 23 października 2016

1.     Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem: „Ochrzczony to znaczy posłany”. Składka przeznaczona będzie na misje. Można nabyć kalendarze misyjne na 2017 rok w  cenie po 5 zł.
2.     Parafia we Frysztaku zaprasza na Wieczór Miłosierdzia w poniedziałek 24 października na godz. 17.30. Spotkanie modlitewne adresowane jest w szczególności dla Liturgicznej Służby Ołtarza, młodzieży i innych Ruchów Katolickich działających w parafiach.
3.     Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.
4.     Jak co roku proszę o składanie wypominek za naszych zmarłych. Proszę o pisanie imion i nazwisk zmarłych czytelnie na kartkach wypominkowych. Jako wspólnota Kościoła w listopadzie będziemy się modlić  za naszych zmarłych.
5.     W następną niedzielę zmiana czasu na zimowy.
6.     Po Mszy świętej dzieci z klas I – VI oraz II i III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem dzisiejszej Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami do wypełnienia, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Mszy świętej.