XXXII Niedziela zwykła – 100 rocznica odzyskania Niepodległości

1. Dziś Gminne Uroczystości w 100 rocznicę odzyskania Niepodległości w Łączkach Jagiellońskich. Msza św. o godz. 15.00.
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
  3. Porządek na cmentarzu. Wywóz śmieci – 1090,53 zł. Proszę o pomoc w uporządkowaniu cmentarza w sobotę od godziny 9.00.
  4. Ksiądz Rektor WSD w Rzeszowie zwraca się o pomoc jesienną na utrzymanie Seminarium. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na ten cel.

XXXI Niedziela zwykła – 4 listopada 2018

1. Dziś w I niedzielę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII i III Gimnazjum.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
  4. Ksiądz Rektor WSD w Rzeszowie zwraca się o pomoc jesienną na utrzymanie Seminarium. W następną niedzielę zbiórka do puszek na ten cel.