Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 13 maja 2018

1. W poniedziałek św. Macieja, w  środę św. Andrzeja Boboli patrona Polski.
  2.  W następną Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uroczystość I Komunii świętej.
  3.  W czwartek próba przed I Komunią świętą o godz. 16.00.
  4.  W sobotę o godz. 9.00 Msza św. i nabożeństwo majowe a później spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i rodziców.
  5. Podziękowanie za dar dla parafii od Rodziców dzieci pierwszokomunijnych, tegorocznych bierzmowanych i parafii. Okna w zakrystii.
  6.  Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę Rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Wolny od wirusów. www.avast.com

V Niedziela Wielkanocna – 29 kwietnia 2018

1. W czwartek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  2. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św.
  3. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  4.  Rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W niedzielę przed sumą śpiew Litanii Loretańskiej.
  5.  Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę.

Wolny od wirusów. www.avast.com