II Niedziela Adwentu – 4 grudnia 2016

1.     Dziś w II Niedzielę Adwentu, obchodzimy XVII Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Celem tego dnia jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła katolickiego w Krajach Europy Wschodniej, Rosji i Azji Środkowej. W imieniu Episkopatu Polski prosimy o modlitwę i materialne wsparcie do puszek.
2.     Adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
3.     Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.
4.     Podziękowanie za składane ofiary na potrzeby parafii.
5.     W tym tygodniu w czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza św. o 16.30.
6.     W sobotę 10 XII od godz. 8.30 odwiedziny chorych przed Świętami Bożego Narodzenia. Proszę o zapisywanie w zakrystii.
7.     W następną niedzielę na sumie poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
8.     Można nabyć świece Wigilijnego Dzieła pomocy dzieciom. Świece małe po 5 złotych a świece duże  po 12 złotych.
9.     Kalendarze Rolników – 20 zł.
10. Choinki do kościoła.
11. Po Mszy świętej dzieci z klas I – VI oraz II i III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem dzisiejszej Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami do wypełnienia, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Mszy świętej.