III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018

 

 1. Dziś w III Niedzielę Wielkanocną, rozpoczyna się X Tydzień Biblijny połączony
  z II Narodowym Czytaniem Pisma Świętego
  . W tym roku będzie czytany list do Rzymian
  .
 2. W sobotę o godz. 18.00 ks. bp Edward Białogłowski w Wiśniowej udzieli sakramentu bierzmowania uczniom z klasy III Gimnazjum.
 3. W IV Niedzielę Wielkanocną, 22 kwietnia, przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza – patronalne święto Papieskiego Dzieła św. Piotra Apostoła i rozpocznie się Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.
 4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę.
 5. W następną niedzielę proszę na godz. 9.45  dzieci pierwszokomunijne z rodzicami. Przed Mszą św. próba przed I Komunią świętą a po Mszy św. w Sali parafialnej ćwiczenie śpiewu na I Komunię świętą.   
 6. Proszę o składanie skarbonek wielkopostnych przed ołtarzem przed Mszą świętą.
 7. Dziś składka przeznaczona na zapłacenie rachunków za ogrzewanie kościoła.