III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018

1. Dziś w III Niedzielę Wielkanocną, rozpoczyna się X Tydzień Biblijny połączony
    z II Narodowym Czytaniem Pisma Świętego
    . W tym roku będzie czytany list do Rzymian
    .
  2. W sobotę o godz. 18.00 ks. bp Edward Białogłowski w Wiśniowej udzieli sakramentu bierzmowania uczniom z klasy III Gimnazjum.
  3. W IV Niedzielę Wielkanocną, 22 kwietnia, przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza – patronalne święto Papieskiego Dzieła św. Piotra Apostoła i rozpocznie się Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu do sprzątania proszę kolejną grupę.
  5. W następną niedzielę proszę na godz. 9.45  dzieci pierwszokomunijne z rodzicami. Przed Mszą św. próba przed I Komunią świętą a po Mszy św. w Sali parafialnej ćwiczenie śpiewu na I Komunię świętą.
  6. Proszę o składanie skarbonek wielkopostnych przed ołtarzem przed Mszą świętą.
  7. Dziś składka przeznaczona na zapłacenie rachunków za ogrzewanie kościoła.