IV Niedziela Wielkanocna – 17 kwietnia 2016

 

  1. Dziś w Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Po sumie proszę dzieci pierwszokomunijne na próbę w sali parafialnej.
  3. Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
  4. W następną niedzielę 24 kwietnia odbędzie się na prośbę Ojca Świętego Franciszka zbiórka na pomoc humanitarną dla Ukrainy. Ojciec Święty liczy, że wspólnoty katolickie wielkodusznie odpowiedzą na tę inicjatywę. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na ten cel.
  5. Po Mszy św. niedzielnej dzieci z klasy II – VI oraz z I – III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami, rebusami i krzyżówkami, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Eucharystii.