Święto Św. Szczepana – 26 grudnia 2016

1.     W sobotę 31 grudnia zakończenie „Starego Roku” Dziękujemy Panu Bogu za wszystkie łaski i przepraszamy za wszystkie grzechy. Msza św. i nabożeństwo dziękczynno-błagalne o godz. 15.00. Po nabożeństwie zbiorka ministrantów.
2.     W niedzielę Uroczystość Świętej Bożej rodzicielki i dzień modlitw o pokój na świecie – Nowy Rok. Dodatkowa Msza święta o godzinie 16.00.
3.     Zmiana tajemnic różańcowych będzie w następną niedzielę po Nowym Roku.
4.     Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.
5.     Podziękowanie za składane ofiary na potrzeby parafii.
6.     Jak w ubiegłym roku będzie można nabyć  zapakowane  kadzidło i kredę na Uroczystość Trzech Króli. Proszę  złożyć dowolną ofiarę.
7.     Jak co roku na Boże Narodzenie Tygodnik Katolicki „Niedziela” jest w odświętnej szacie graficznej z bogatą ofertą tematyczną. Do numeru dołączona jest m.in. płyta DVD z filmem „My wszyscy z Niego” i kalendarz na Nowy Rok. Cena 10 zł.    
8.     Po Mszy świętej dzieci z klas I – VI oraz II i III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem dzisiejszej Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami do wypełnienia, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Mszy świętej.
9.     Plan wizyty duszpasterskiej:
– wtorek – 27XII – Zawada od P. Emilii Długosz, następnie Piotrówka i Podlas do P.
Jana Zawiszy.
– środa – 28 XII – Zarzecze od numeru 80;
– czwartek – 29 XII – całość Rzepnika do P. Czesława Karwata
– piątek – 30 XII – Pietrusza Wola
– sobota – 31 XII – dalszy ciąg Pietruszej Woli
Początek kolędy od 8.00.
 
 
Dziękuję za modlitwy, ofiary złożone na tacę. Życzę Wszystkim miłej niedzieli i dobrego tygodnia. Na trud naszych dni i na pracę w Winnicy Pana niech nam Bóg błogosławi.
     Jezus Chrystus, jako Dobry Pasterz najlepiej wie, czego nam potrzeba, dlatego udziela nam nieustannie łaski i dobra, które On sam chce. Niech błogosławieństwo Boże będzie dla nas pocieszeniem i umocnieniem na drogach zniechęcenia i upadku.