XXIV Niedziela zwykła – 11 września 2016

1.     W dniach 11 – 17 września będziemy obchodzić Tydzień Wychowania pod hasłem: „Miłosierni jak Ojciec”.
2.     W środę Uroczystość Odpustowa ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego W naszej parafii jest to dzień świąteczny, Powstrzymajmy się od prac niekoniecznych. Msza św, z udziałem dzieci z klas IV – VI o godzinie 9.00. Główna Msza święta z procesją Eucharystyczną o godz. 17.00. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do udziału. Zaprośmy również Rodzinę obecnie mieszkającą poza Łękami S., aby wspólnie w gronie Rodziny świętować doroczny Odpust parafialny. Jak co roku proszę o zaangażowanie się w procesję Strażaków.
3.     We wtorek od godz. 17.00 okazja do spowiedzi przed parafialnym odpustem.
4.     Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę kolejne Rodziny.
5.     W następną niedzielę 18 września odbędzie się ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.
6.     Po Mszy świętej dzieci z klas I – VI oraz II i III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem dzisiejszej Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami do wypełnienia, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Mszy świętej.
7.     Teczki na karteczki ZIARNA.
8.     W następną niedzielę po sumie spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i Rodziców.