XXXI Niedziela zwykła 30 października 2016

1.     We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30 w Łękach, o 9.00 w Rzepniku z procesją na cmentarz i o 11.00 w Łękach S. z procesją na cmentarz.
2.     W środę Dzień Zaduszny. Modlimy się za wszystkich wiernych zmarłych.
3.     Po zmianie czasu Msze św. w tygodniu o godzinie 16.30.
4.     W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w poniedziałek przed Uroczystością Wszystkich Świętych oraz w czwartek i piątek przed  Mszą św.
5.     Podziękowanie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.
6.     Jak co roku proszę o składanie wypominek za naszych zmarłych. Proszę o pisanie imion i nazwisk zmarłych czytelnie na kartkach wypominkowych. Jako wspólnota Kościoła w listopadzie będziemy się modlić  za naszych zmarłych.
7.     Po Mszy świętej dzieci z klas I – VI oraz II i III Gimnazjum proszę po kolejny numer „ZIARNA” z tekstem dzisiejszej Ewangelii oraz ciekawymi zadaniami do wypełnienia, jako pomoc katechetyczna i utrwalenie udziału w niedzielnej Mszy świętej.